Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zoo Tycoon 2 játékomból az...

Zoo Tycoon 2 játékomból az összes látogató elment! Miért? Hogyan oldhatnám meg a problémát? (kiegészítős játék)

Figyelt kérdés
Az elejétől kezdve nyitva volt, most is nyitva van, mégis elment az összes. Mindegyiknek jó kedve volt, és nem vettem észre más hibát. Talán csak azt, hogy van egy olyan feladatom, hogy fényképezzek le egy nyársas antilopot, miközben árnyékos helyen alszik, és lefotóztam (többször is csinálta, többször is fotóztam), de nem fogadta el.

2014. nov. 29. 15:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekelne, mert neki is ez volt: megoldódott, miután elment az uccsó látogató, megint jöttek, és minden rendben volt, csak azokat az állatokat nem látták, amik a hibakor éltek az állatkertben, de miután újrahúztam a kerítéseiket, újra látták.
2014. dec. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!