Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem a Far Cry 3-at...

MadafakaFakamada kérdése:

Ha megveszem a Far Cry 3-at eredetibe és aktiválom Uplayen akkor le kell tölteni mint a steamról vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, le kell töltened ugyanúgy, mint Steamen. Kicsit kényelmetlenebb, mert először az Installer-t tölti le, és még fel is kell telepítened. 1-1 játéknál még patchelni is kell külön (ezt elvégzi a uplay maga, de néha csak sok-sok kilépés után).

Viszont Uplayen vannak megszerezhető dolgok, pl egy ingyen DLC is van a FarCry3-hoz.

2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor felejthetem is el mert a netem elég sz.r szó szerint :(
2014. nov. 30. 19:56
 3/9 A kérdező kommentje:
De minek ilyen szarokat csinálni miért nem lehet olyan mint régen, hogy beteszed a CD-t és már telepiti :(
2014. nov. 30. 19:58
 4/9 A kérdező kommentje:
De bocs hogy igy spammelek de a barátom mondta hogy ő beirta a kódot amit kapott aztán le installálta rá kattintott a playra és kész
2014. nov. 30. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Azért, mert 2014-et írunk. Bár én már évek óta nem vettem PC-re lemezes játékot.

#4: Neki valószínűleg már fel volt telepítve a Uplay.

2014. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pénteken vette meg és pénteken telepítette fel.
2014. nov. 30. 20:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Gépigény.hun is kérdezgettem és azt mondták hogy nem kell.
2014. nov. 30. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet lemezről is telepíteni, ilyenkor a Uplay csak a patch-et tölti le. Ez gyakran nagyobb mint maga a letöltendő telepítő.
2014. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi rendelem CD-s be :D
2014. dec. 1. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!