Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Far Cry 4-et vagy az assassi...

A Far Cry 4-et vagy az assassin's creed roguet vegyem meg xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Mind 2 nagyon jó de nem tudok dönteni ugyan olyan árban vannak (14000) deegyszerűen nem tudok dönteni. Far cry 3-mal játszottam nagyon bejött 3 hónapig csak azzal játszottam, de nagy ac rajongó is vagyok, játszottam sok részével (1, brotherhood, revelations, 3, liberation, 4, meg egy nagyon picit az unity-vel).. Szerintetek melyik éri meg jobban? (far cry 4-hez jár: Hurk's Redemption, Blood Ruby Pack DLC, Poszter; assassin's creed-hez: Officer Pack DLC).

2014. nov. 30. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Far Cry 4
2014. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Far Cry 4


Bár egyik játék sem nagy előrelépés elődjéhez képpest, a Far Cry 4-ben van potenciál, azért hoz újat is. Az ACR csak jeget és puskát hoz ami szerintem nem ér 14 ezret... minden kb ugyanaz mint az AC4 .. sőt olvastam olyan kritikákat hogy ac AC4 jobb is és tartalmasabb mint a Rouge...

2014. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! de lenne még egy kérdésem: [link] ez tartalmazza a season passt?
2014. dec. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!