Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead, elakadtam, ki segit?

Red Dead, elakadtam, ki segit?

Figyelt kérdés
XBox 360-ra van egy Red Dead redemption jatekom, nem vagyok nagy szakertő az van meg rajta, hogy ,,game of the year edition, ket lemezes. Meg van tisztitva az osszes varos, az utolso kuldetesem az volt, hogy vigyek egy zombit plain view-be hogy vmi hapsi lekamerazza egy masikkal egyutt, azota nem ad kuldetest, csak vissza foglaltak 4 varosom de mar azt is megcsinaltam. Itt-ott vannak meg zombik de amugy minden tiszta, itt a vege a jareknak? Koszi :) L/20
2014. dec. 2. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz megállapítani hol tartasz. Ha 100%-on áll a completion jelző, akkor the end.


Itt egy longplay-video, talán segít.


https://www.youtube.com/watch?v=17o-OC_oo8w

2014. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áááh, ck 30 valahány százaléknál van... asszem. Azóta nem is játszottunk rajta. De találtam a neten egy történetet ami szerint vmi virágokat kell össze szedni , ck nem futottam neki mert ha nem is az kell akkor potyára szórakozok vele. Amúgy azt elfelejtettem írni hogy a játék nevéhez az is hozzá tartozik, hogy ,,undead nightmare,, nem tudom számít-e de az öcsém lecseszett érte, hogy így értelmetlen szal...jah. :)
2015. jan. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!