Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen PS3-as játékot ajánlaná...

Milyen PS3-as játékot ajánlanátok 8 éves fiúnak? Ami eddig bejött neki az a Rayman, Rio, Skylanders. Jó lenne, ha többen is tudnának játszani vele, mint a fentiekkel.

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt egy nagyon jó lista, ezek közül kb. mindegyik jó választás.


[link]

2014. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Skylanders Bármelyik része nagyon leköti bárki figyelmét de Nekem a Trap team nagyon megtetszett. Ha szeretnétek eggyütt is játszhatjátok együtt nagyon jó játék( Én anyukámmal játszottam és 14 éves vagyok) ugyhogy szerintem egy nagyon jó kis családi szórakozás.De egy hátránya van ahoz hogy tudj több mellékpályát feloldani ahoz több karaktert kell venni... Egy kis lehúzás.... Remélem segítettem.
2014. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, megnéztem a listát is, tényleg jók vannak benne!! :)

A little big planet2-t tegnap este meg is rendeltem, és majd még nézelődöm karácsonyra is!


Köszi!

2014. dec. 3. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A Little Big Planet 2 tényleg jó választás, nagyon aranyos és kifejezetten izgalmas játék, talán a legjobb szoftver ilyen korú gyereknek PS3-ra.
2014. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a little big planetet javaslom!!! :-)
2014. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. dec. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!