Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telltale games játékokat...

Telltale games játékokat hogyan állítsam át?

Figyelt kérdés
Pl. Walking Dead, Wolf Among Us, Game Of Thrones. Hogyan állítsam be a minőséget és a felbontást? (Gyengébb beállítások kellenének, mert gyenge a videókártyám.)

2014. dec. 3. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Na végre, pont a kérdés kiírása után sikerült megtalálnom.. Nem baj, lenne még egy kérdésem: miért nem látom az egeret játék közben?
2014. dec. 3. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Azóta gondolom rájöttél. De ha épp nincs lehetőséged semmire sem kattintani, akkor nem látható az egér.
2014. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem oldódott meg az egér probléma. Van lehetőség kattintani, csak lassan, és ha ismered ezt a játékot, akkor tudod, hogy itt a lassúság, szaggató egér miatt lemaradhatsz mindenről. :/
2014. dec. 5. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor azért lassú,mert nem bírja a géped. A minimum gépigénye 3 gb ram és talán 2,4 ghz cpu. Nekem pont ennyit bír a laptop, de így is eléggé lassú a játék és sokszor akadozik az emberek beszéde,de sikerült befejeznem az 1.epizódot (GoT).
2014. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az órajele a processzoromnak nem olyan magas, de alacsony grafikán simán befejeztem a GoT első epizódját, csak hát háromszor meghaltam Gared csatás jeleneteiben az egér miatt.
2014. dec. 6. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is, többször is.
2014. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló problémáim vannak/voltak, én is levettem a grafikát, illetve töltsétek le a Razer Game Boostert, rengeteget segít, sokkal kevésbé akadozik és az FPS-t is növeli:)
2015. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!