Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a fajta Steam Giftelés...

Ez a fajta Steam Giftelés működhet?

Figyelt kérdés
Elég régóta van már Steam fiókom viszont az utóbbi 2 évben rászoktam arra, hogy egy jól bevált honlapról szoktam CD kulcsot venni és azt aktiválom Steamen mivel így olcsóbb. Régóta figyeltem, hogy külön van Steam Key és Steam Gift. Na most Én eddig a key-t vettem és a gift olcsóbb. Hogyan működik ez a fajta giftelés? Ugyan úgy CD kulcsot kapok és beaktiválom magamnak? Vagy esetleg meg kell adnom a Steam ID-m? Ha valaki tapasztalt ez ügyben kérem jelezze!

2014. dec. 3. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy kifizeted, megadod a steam neved és id-éd, majd játékon belül elküldik neked ajándékként
2014. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom semmi különbség nincs. Egy linket kapsz kód helyett, amit ha beírsz, be kell jelentkezned Steam-be, majd ott elfogadni a gift-et. És ennyi.
2014. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!