Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen online/multiplayer...

Szamosii kérdése:

Milyen online/multiplayer játékokkal szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
Régóta játszok Minecraftal ami több személyes. Mostanra kicsit meguntam és nem találok semmi izgi másfajta játékokat. Kérlek írjatok online játékokat,szervereket lehetőleg ne TANK és KATONÁSAT. Előre is köszi

2014. dec. 4. 19:00
 1/2 fejvadasz válasza:
League of Legends , Need for Speed World , MTA ( GTA SA multy player ) Unturned! Ezek azok az ingyenes ( kivéve az Mta mert ahoz kell a GTA SA de az könyeb beszerezhető ) játékok amikkel ÉN szoktam játszani szabadidőmben !
2014. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Agroner1991 válasza:

Dragon's Prophet

elég érdekes játék rengeteg lehetőséggel

saját házat vehetsz és díszítheted sárkányok tömkelege áll a játékosok rendelkezésére hogy mountként használd vagy a csatákba melletted harcoljon ha gondolod gyere és próbáld :) mi örömmel látunk

[link]


Rohbarlovasok klán vezetője vagyok egy barátságos kis magyar klán :) Agroner néven meg találsz ajátékba

2014. dec. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!