Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vélemények Activity Junior...

Vélemények Activity Junior társasról?

Figyelt kérdés
9 éves gyereknek lenne, de nem tudom, milyen jellegű feladatok vannak benne. Nem szeretném, hogy túl gyerekes legyen, de azt sem, hogy az Original verziót túl nehéznek találja és emiatt elmenjen a kedve az egésztől.

2014. dec. 5. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

originalhoz 9 évnél több tudás kell.


Nekünk a junior v 10 éve megvan, nem tudom azóta mi változott benne, de elég jó. Könnyű és nehezebb szavak egyaránt előfordulnak benne. Van benne rajz beszéd meg mutogatás. Szerintem bőven jó szórakozást tud nyújtani a junior is, mi 20 év felett is szoktunk vele játszani, ivósabb ünnepi esteken kifejezetten élvezetes :)

2014. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Bár ünnepek előtt nehéz volt beszerezni, de sikerült, megkapta, örült :-) Tényleg jó választás volt!
2014. dec. 28. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!