Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Deus Ex: Human Revolution...

A Deus Ex: Human Revolution később is ilyen erőszakos (részletesebben bennt)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jó értékeléseket kapott és azt is tudom, hogy nem hétköznapi műfaj.


Egyet nem értek. Az első fél órában elég érdekes dolgok voltak benne. Később is ilyen erőszakos, most nem a játékmenetre gondolok hanem az átvezetőknél...


Egyszerűen felfordul a gyomrom, mikor az a robot izé felbelövi magát, de a játékmenet nagyon klaffol.


Nem hinném, hogy erről szólna ez a cyberpunk style de ha rosszul tudom bátran javítsatok!


Köszönöm előre is!


2014. dec. 6. 10:37
1 2
 1/12 A felhasználó ***** válasza:
Ha ennyitől rosszul leszel, ne nagyon játssz számítógépes játékokkal.
2014. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Deus Ex sorozat nem csak egy egyszerű Cyberpunk style cucc, a valósághoz ezerszer több köze van, mint azt egy "átlag" ember gondolná. Egyébként ahogy az előttem kommentelő írta, ez egy ilyen kemény műfaj, és később is lesznek benne erőszakos elemek.
2014. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért ha megnézitek pár éve nem volt ennyi erőszak játékokban, mint most akció téren. Minden második lépésnél vér meg bosszú...
2014. dec. 6. 16:11
 4/12 A felhasználó ***** válasza:
Dehogynem volt. Több is. Csak egyre kidolgozottabbak és realisztikusabbak a játékok grafikái.
2014. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2003-ban sem volt kevesebb vér mint most.
2014. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az lehet. De pár éve nem volt ennyire mint most, de nem igaz, hogy ennyire nem értitek, amit írok.


Az a baj ezzel ,hogy a sok kis fiatal értelmetlen (vannak 30 évesek fölött is még sajnos), csak az agyát mossák át vele. Elég ha nézitek a híradót minden másnap. Találtok innen is bőven meríteni valót a sok beteg eszűnek akik a színvonalat csak csökkentik másokban ezekkel a rémhírekkel. De a gond nem ez, hanem ez a sok beteg dolog, amit megengednek a médiában!


Persze tudom, hogy itt ezzel semmit sem érek, de legalább annyit igen, hogy pár ember elolvassa és elkezd benne valami elindulni, hogy ez nem helyes!


;)

2014. dec. 6. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:

a jatekhoz van korhatar is

utanna mar a felhasznalon vagy az o szulein mulik hogy be is tartodik-e

2014. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Íeok pár példét, csak hogy érezzék a különbéget, akik benéznek ide.

van ami korhatártól függetlneül ízléstelen és elrettentő, de ezt az ember nem tudhatja előre, csak ha odáig elviszi.


Íme pár példa.


Elviselhető még:

Crysis széria, Far Cry széria (mondjuk a 3-tól kezdve is voltak elég gusztustalan megoldások ,de elmegy még szódával, mert sandbox), Call of Duty szériával sincs gond amíg a Treyarch hozzá nem nyúlt és a többi kategóriával, ami nem akció


Jöjjenek a keményebbek!


Syndicate, The Darkness II, The Evil Within, Resident Evil 6 (akik játszottak tudják mire gondolok, pókemebrek meg az áldozataik), Deus Ex: Human Revolution, Call of Duty: World At War, Black Ops és Black Ops II (mégegyszer írom az Infinity Ward-os és a mostani Sledgehammer games-essel nincsen semmi gond), Dead Space vagy a The Suffering (utóbbi régebbi), akkor a Far Cry: Blood Dragon ugyan cyberpunk, de még elelmegy, ahogy a Hard Reset is és a Riddick: AoDA is és a Max Payne 3 és a GTA V is, viszont!

A mostani Wolfenstein is elég gyökér színvonalú lett, pedig többet várt volna az ember (nem csoda mondjuk; Bethesda).


Mondhatnék most horror játékokat is, mint pl. Doom, de ott nem emberekkel harcolunk, ami megint más képet ad),

de a Dead Space meg ilyen Amnesia meg The Evil Within szerintem erősen beteg már. Elmegyógyintézet szintű.



Lehet aztán velem van a gond vagy gyengébb idegzetű lennék, de szerintem az ilyenek...hát nem tudom.

Ezt csak azért írtam le ide, mert én is azt hittem, hogy jobbak lesznek meg ilyesmi, csak amikor ott jársz akkor látod, hogy úristen...mi ez a sz*r.


Bár lehet egy fórumba kellett volna vagy hírként valahol, de nem mozgok ilyesmi témákban :)

2014. dec. 6. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek hozzád kérdező:

Ahogy írtad, gyenge idegzetű vagy hozzá. Ezek nagyon nem a mai modern világ vívmányai, több száz éves irodalomban is fellelhető elemek.

2014. dec. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak alapjáraton próbálod az ember hangulatát húzni ilyen visszacsatolásokkal, nem?
2014. dec. 7. 04:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!