Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Menubook beállítása?

Minecraft Menubook beállítása?

Figyelt kérdés

Helo!


Menubooknál kéne némi segítség. Szeretnék egy komolyabb menüt létrehozni, aminél több opció van felül, és ha rákattintok egyre, az behoz egy új lapot további opciókkal. Például: A fő lapon van warp, minijáték, játékmód beállítás. Ha rákattintok a warp gombra, feljön egy almenü (újra tölt, új lap) és kapok 1 másik rakat ikont, amivel warpolhatok a kijelölt warp pontokra. Valahol lenne egy vissza gomb(vagy épp ami az ikonja), ami visszadob az eredeti fő menü oldalra (warp, játékmód stb). Ha pl a minigames-re kattintok, akkor ismételten másik új aloldalt hoz fel, ahol a mini játékok vanak és az adott ikonra kattintva beléptet abba a mini játékba (vissza gombbal ugyan úgy). Játékmódnál meg túlélő, kreatív, vagy felfedezőbe pakolna (vissza gombbal).


Ezt a menü rendszerezést hogy kell beírni a config.yml-be? Előre is köszönöm.



#Minecraft #menubook
2014. dec. 7. 14:19
 1/4 adventurer111 ***** válasza:

Igen ott kell valahogy így:


item ID-je vagy angol neve:

command: valami parancs a végrehajtódjon amikor rányom az item-re

title: mi legyen az item neve idézőjel közé (színkódok is működnek.

lore: alsó szöveg pl: ami szokott lenni az enchantolt itemeknél(színkódik nem működnek) pl:


GOLD_BLOCK:

command: gamemode 1

title: '&5creatív_mód'

lore:

- creatívkodjunk


színkódok: [link]

2014. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 adventurer111 ***** válasza:
Ja és nem mindegy hogy mennyi helyet hagysz ki a sor elején és lehet hogy ékezetekkel nem működik. A sor eleji kihagyásra itt egy jó példa [link]
2014. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boti466 ***** válasza:
Használj inkább ChestCommands plugint, abban sokkal jobbak ezek a dolgok. És ahogy néztem, sokkal több dolgot is tud mint ez a MenuBook
2014. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. dec. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!