Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy házibulira tudnátok...

Egy házibulira tudnátok ajánlani tevékenységeket (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Ugye hamarosan jön szilveszter és ha minden igaz akkor egy hétvégi házban fogjuk ünnepelni az új évet ami kb. egy 3 napos "kikapcsolódás".A korosztály 17-24 év.

Olyan szórakozásra gondoltam mint pl. a sörpong,orosz rulett vagy akármi amivel el lehet ütni az időt.

Pl. az is tervben van hogy szánkókat kötünk az autó után ,szóval bármi őrült ötlet is érdekelne,nem csak olyan,amit bent lehet csinálni.



2014. dec. 7. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

ajánlott lenne valami társast beszerezni, ahol aki kiesik/befejezte nem kell órákat várnia mire megint játszhat. Pl Activity, vagy twister.


Vigyetek egy rakat filmet, sorsolás/megbeszélés alapján azt is nézhettek.


Ha olyan hétvégi ház, akkor csinálhattok túrát is a környéken, megnézni a helyi nevezetességeket.


Meg persze társaságtól függően lehet vinni laptopot és tartani lan partyt FPS vagy RTS játékokkal (nem netes). Pl age of empires, cod, bf, Unreal tournament.

2014. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Egy jó kis activity az általatok kitalált szavakból fergeteges tud lenni.


Amúgy egy kis vizipipázás is remek hangulatot teremt, már ha szeretitek az ilyesmit.

2014. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze a vízipipa az nálunk hagyománynak számít szóval az van,...de szerintem a lányok nem fogják díjazni ha leülünk gamelni és egész nap kockulunk szóval az szerintem elmarad.

Várom a további érdekes válaszokat és ment a kéz mind2nek ;)

2014. dec. 8. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Gruppen
2014. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!