Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy valamit nem értek a max...

Frank1997ize kérdése:

Egy valamit nem értek a max payne 1-ben és a 2-ben?

Figyelt kérdés
Ugye van az a Vinnie Gognitti nevű ürge akit az első részben ki kellett nyírni.az bent van a második részben is először akkor amikor Vladimir Lem-et kiakarja nyírni.Amint meglát Vinnie elmenekül Lem bárjából.Később beöltözik Baseball Bat Boynak és aztán segítenünk kell Vinnie-nek.Hogy Hogy?az első részben főellenség volt mindenáron ki kellett nyírni.a második rész vége fele pedig meg kell védeni?de miért?a másik amit nem értek hogy Vladimir Lem az első részben nagy haverunk volt.miért kell kinyírni a második rész végén?Miért lövi le Lem Monát?Lem miért lövi le Wooden-t?Mindenre kérek választ!zöld kéz mindenkinek

#Max Payne #Mona Sax #Vladimir Lem #Alfred Wooden #Vinnie Gognitti
2014. dec. 7. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kovetted a tortenetet. Az elso reszben info kellett tole, nem olted meg, csak otthagytad meglove. A masodik reszben a kisebbik rosszkent Maxet valasztja. Vlad a manipulator, vegig o volt a gonosz hatterhatalom elen. Alfred volt a mentora, de tul akarta szarnyalni.
2014. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első jól írta, az első részben nem hal meg Vinnie, még dumálnak a képregényes átvezetőben aztán Max otthagyja

A második részben azért kell megvédeni mert a Baseball maskarában egy bomba van, úgyhogy Max nem Vinnie-t hanem saját magát félti

Lem és Max között csupán érdeki barátság volt, mivel az első részben közös volt az ellenségük és Max-nek jól jött a segítség

A második részben mikor Max problémát jelentett rendőri beosztása végett Lem alvilági üzelmeire, egyből megpróbálta likvidálni

2014. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon réhen játszottam és egyszer csak újra kedvet kaptam a játékhoz és kicsit már elfelejtettem hogyan is volt ez az egész.Azért kösz ment a zöld kéz :D
2014. dec. 8. 00:51
 4/11 A kérdező kommentje:
A Max családjáért Jack Lupino volt a felelős nem igaz?Alexért pedig Horne?
2014. dec. 8. 00:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, az egész család ügyében Horne. A többi csak báb. Max felesége rájött valamire, amire nem kellett volna, a drog hatását pedig a környékükön tesztelték.
2014. dec. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod véletlenül hogy a Max Payne 3ban hol tesz említést Monáról?olvastam hogy nincs benne a 3ban csak említést tesznek róla.
2014. dec. 8. 02:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy link kéne a max payne 3 walktrought-jából ahol megemlékezik Monáról.kíváncsi vagyok rá :D
2014. dec. 8. 02:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem, nem olyan lett, amit vártam, valahogy eltűnt a hangulata.
2014. dec. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem igazából a Mona és a New York City meg a képregény novella ami hiányzik a 3.részből ha ez meg lenne minden jó lenne.én még nem játszottam a 3.részével de már akkor éreztem mikor még meg se jelent hogy ez nem lesz max payne 3.én is nagyon vártam amikor kijátszottam az egy kettőt de utána áhhhhhh.lenne hangulatom a 3hoz is ha a fent említettből legalább a Mona meg lenne nélküle a max payne nem is max payne :(
2014. dec. 8. 03:09
 10/11 anonim ***** válasza:
A Max Payne 3-nak kb köze nincs az eredeti Max Payne-hez
2014. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!