Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom átállítani a...

Hogyan tudom átállítani a nyelvet angolra a dragon age originsben?

Figyelt kérdés

Eredeti originen vásárolt ultimate editionról van szó. És már rögtön magyarul indul a beállításokban meg nincs olyan, hogy nyelv választás.Hol lehet beállítani?

Olvastam valahol, hogy állítsam át az origin nyelvét majd frissítsem a játékot,de ez sem vált be.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 8. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
én meg az alapot nem tudom angolra rakni. Nem biztos, hogy lehet.
2014. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet.
2014. dec. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ez remek...Azért, köszönöm szépen a válaszokat!

De nem értem miért nem lehet egy egyszerű beállítások menübe belerakni, hogy ki tudjam választani mégis milyen nyelven szeretném játszani. Mert, ha egy kisebb magyar játékról lenne szó ami csak magyarul jelenik meg (egyébként nem tudok ilyenről),akkor oké.De ennek angol az alapnyelve.És pl.: mi van olyankor, ha valaki meg külföldön él és szeretne legalább egy olyan játékkal játszani ami magyar nyelvű akkor ő meg csak angolul játszhatja?

Na mindegy bocs a hosszú szövegért...

De ha esetleg valaki mégis tudna valami megoldást akkor azért szóljon légszíves.

2014. dec. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!