Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Pou-ban elérem az utolsó...

Ha Pou-ban elérem az utolsó szintet akkor mi történik, nem kap utána pénzt, mert már nem tud másik szintre lépni?

Figyelt kérdés
Úgy értem... azt olvastam, hogy 160 szint van, én most vagyok a 130-as szinten... most ahogy foglalkozok vele számolja folyamatosan a százalékot aztán új szintre lép és kapok 1000 pénzt. De ha az utolsó szintre lépek akkor többet nem kapok pénzt vagy ugyanígy számolja a százalékot csak nem lép új szintre?(remélem)

2014. dec. 9. 13:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a pou-ban végtelen szint van egyelőre. Szóval nem hiszem, hogy aggódnod kellene ilyen miatt. De ha majd eléred a 160 szintet kérlek írd meg mi lett végül. :D
2014. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! ...hát akkor jó ha végtelen szint van, csalhatok a tömés-lefogyasztás módszerrel amennyit akarok :D


Megírom mi történik a 160-as szintnél, remélem nem szívom meg :D

2014. dec. 9. 15:33
 3/8 anonim válasza:
Nem hinném hogy a Pou-ban van utolsó szint. Nekem is van Pou-m és vanak olyanok akik monndjuk csillagos 20-as meg -112344-as is. szerintem nincs utolsó szinz. Jelölj be:Diaz129
2014. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 asdfighter555 válasza:
60%
Én már 270-es vagyok állítólag a 260 az utolsó szint és semmi nem történt... folytatom a játékot :D
2014. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már karácsony körül elértem a 160-as szintet csak elfelejtettem írni :P .. hát megy tovább a játék :D csak már ki...szott nehéz másik szintre lépni akármennyit játszok vele, nem tudom elképzelni, hogy milyen nehéz lehet már 300 valahanyas szinten másik szintre lépni de örülök, hogy megy tovább :D


3-as nem online játszok :(

2015. jan. 10. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy max level de az valahol 300 körkényén van. Nézegesd a legtöbbet likeolt poukat vagy akiket ők likeoltak valahol tuti lesz egy max szintes
2015. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemethnora válasza:
Nem fogod, addigra meg unod... ember nem játszik annyit pouval!
2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ahogy frissűl a játék úgy mindig növekszik a max színt. Most a legújabb verzióban a 270 a max színt de láttam már olyan hogy valamilyen pounál a szintnél ezt írta ki: -9999999999

De ez szerintem valami bug. Szóval válaszolva a kérdésre 270 a max színt. Én most 194-es vagyok és nekem az volt régen a célom hogy megdöntsem a 300at de utána láttam egy csomó pounál hogy elérve a max színt és az 270es volt.

2015. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!