Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Babaházhoz hogy tudok saját...

Babaházhoz hogy tudok saját kezűleg készíteni bútorokat, asztalt, székeket, fürdőkádat?

Figyelt kérdés
Írnátok tippeket, hogy miből tudnék bútorokat csinálni ? Aki csinált már babaházat saját kezűleg le írnátok, hogy rendeztétek be, és mivel ?

2014. dec. 9. 17:24
 1/2 anonim válasza:
Például gyógyszeres dobozokból,meg gyufás dobozból...színes papírral körbe ragasztod,és olyan mintha most vetted volna. ha van időd,alufóliával pici kis ajtó fogókat is tudsz csinálni. Próbáld ki! Ha sikerül, vissza írsz? Nagyon kíváncsi leszek... Sok sikert hozzá.
2014. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. :) Köszi, hogy írtál, bár már megcsináltam őket. Gyufásdobozt, és meg maradt kartondobozokat használtam fel, már csak festésre vár a gáztűzhely, a mosogató, és a hálószoba bútorok. Karácsonyra kész is lesz minden, amit akartam.
2014. dec. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!