Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetőségem lenne venni egy...

Lehetőségem lenne venni egy Xbox One-t? Többi lent?

Figyelt kérdés
Tudnék venni 75 ezerért ( használt ) egy Xbox one-t kinect 2 kar szerintetek megéri vagy nem annyira és playstation 4 et kellene vennem INDOKOKAT KÉREK köszönöm a válaszokat előre is.

#Xbox #konzol #One #X1 #Xbox One #xbox one vásárm xbox olcsón
2014. dec. 9. 18:26
 1/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ezt te tudod, hogy megéri e, én egy forintot nem adnék konzolért.


Ha üzleti oldalról nézzük, akkor megéri, mert ahogy nézem árgépen ( [link] )

117 ezer forinttól indul ennek az ára, ha pedig hibátlan és netán még garós is, akkor nagyon áron alul adja az illető akitől vennéd.


Egyik konzolt sem ismerem, úgyhogy lövésem sincs jobb e a PS4 mint az Xbox One

2014. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg xbox one, mivel ez nem egy játékplatform már, hanem egy multimédiás eszköz, amin játszhatsz. Csakhogy a multimédia része meg túlnyomó részben USA-n belül megy csak, gondolok itt tv-re, filmekre stb. Szóval a multimédia része, amire ki lett hegyezve Magyarországon nem érhető el.
2014. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öhm valami apród vagy ilyesmi oldalról vennéd? Ha igét az átverés.
2014. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olx-en néztem átverés lenne ? honnan gondolod ? ( és amúgy nem a multifunkció érdekel hanem a játékok :) de am is erősen gondolkozom a ps4-en is de azt valahogy nem árulják ennyire
2014. dec. 9. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember ne legyél hülye mért adnának 75- ezerért valamit ami újonnan 120-ba kerül ha használt lenne tényleg akkor 90-100.ért adnák.


75 ez tutti átverés fogsz kapni egy üres dobozt azt nézhetsz. Ha mindenképp használtat akarsz venni tőlük kérdezd meg.

[link]

Én innen vettem a 360-om van személyes átvétel és garancia.

Megjegyzem az én gépem fél év után is tökéletesen müxik.

2014. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg kamu am :( de mind1 azért köszönöm
2014. dec. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!