Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed Brotherhoo...

Az Assassin's Creed Brotherhood-ban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eljutottam a játékban egy olyan részhez ahol nem tudom, hogy mit csináljak. Ugyanis van egy király ki valami hercegnöt tart fogságban és ki kell nyirnom annélkül hogy észrevegyenek. Nincs semmi fegyverem amivel távolról kinyirnám a katonákat. Néztem youtube-on és ott láttam h kell ehhez valmilyen fegyver (számszeríj)Remélem érthetö :D Kérlek segitsetek. Kössz

2014. dec. 10. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Valois báró, Cesare egyik szövetésege rabolja el Pantasielát, Bartolomeo feleségét. Őt kell megmenteni.


Ha nincs számszeríjad, vegyél egyet a kovácsnál, mert nagyon hasznos. Nem tudom, hogy jutottál el idáig anélkül, biztos nem volt egyszerű... Ha nincs és nem tudsz venni, akkor ottvan a pisztolyod. Csak azokat szedd le, akik az utadban állnak, különben túl sok idő megy el, és öt perc ugye az időkeret. De hogyha nem megy a pisztollyal sem, még mindig hívhatod az Assassinjaidat is, azok elterelik a katonák figyelmét.


Remélem, segítettem. :3

2014. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó kössz szépen a választ. :D
2014. dec. 12. 09:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva elég könyen jutottam el idáig. Rájöttem hogyan kell ölni és minden probléma nélkül belerohanok egy csapat katonába. Csak én nem néztem azt h lehet e venni számszeríjat. :D
2014. dec. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!