Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vírusos a gépem? Hogy javítsam...

Vírusos a gépem? Hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam egy nagyon jó vírus irtót. Jó is meg minden, de a gépem egyszerűen elég furcsán viselkedik. Egyszer jól vírusos lett, az avast! semmit nem csinált vele, de egy új anti-vírussal a 360 Total Security-vel meg tudtam "ölni" a vírusokat. Persze, hallottam már róla hogy a vírus még mindig rajta van a gépen. A lényeg. Ez a vírusirtó jelzi, mennyi idő alatt áll fel a gép. Ez általában 2 perc, elég béna. Ha játszani akarok egy játékkal muszáj előtte csinálnom egy Clean-Up-ot a vírusirtóval (régen CCleaner-rel csináltam, kb ugyanaz) és ez a Clean up, gyakorlatilag letörli azokat a fölösleges fájlokat amit a gép csinál, játékok, programok használata közben. Ez általában, egy átlagos Call of Duty-zás után, letöröl 3,1 vagy 3,2 Megabájtot. Hogy mit csinál a gépem játék közben? (clean up nélkül) A játék lassan tölt be, majdnem kereken 1 másodpercenként be akad a játék egy tizedmásodpercre.

Nem tudom hogy hogy tudnám ezt megjavítani. Várom a segítő válaszokat :)



#vírus #Call of Duty #Antivirus #lag #CoD #szilvás bukta #Clean-Up #idegesítőseégeskedés #4 lába van asztal de nem szék
2014. dec. 10. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

2 vírusirtó van fent? az bezavar neki.


másik:

ilyenkor érdemesebb lenne már teljesen leformatálni a rendszert és újratelepíteni az op rendszert.

2014. dec. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudod ezt megtenném, csak win7-et tennék fel, és az nem egyszerű mert bottból nem tudom feltenni valamiért. Ja és 1 vírusirtó van fent a régit letöröltem.
2014. dec. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!