Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eltudnátok nekem mondani a...

Eltudnátok nekem mondani a Playstation 4 jó és rossz oldalát?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleménye érdekel akiknek meg van X ideje. Mit tapasztaltatok? Milyenek a játékok, psn, frissítések, maga a dashboard ( ha van olyan aki x360 felhasználó volt) annak pl milyen az új kontroller ? stb

#játék #konzol #PlayStation 4 #playstatyion 4 jó és rossz oldala
2014. dec. 10. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokak szerint az Xbox kontrollere jobb. Szerintem nem, a ps kontrolleren sokkal könnyebben megtanulható az irányítás egy játékhoz. Persze aki x-en nőtt fel annak más a vélyeménye
2014. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
volt ps1-em ps2-m aztán xbox 360-om szóóval ja bár az xbox 360-at élveztem eddig a legjobban ... gondolom azért mert ki volt flashelve és egy tonna játékom volt rá.
2014. dec. 10. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg azért mert az Xbox 360 egy újabb generáció volt mint ps2 :) A ps 3 volt a kortársa.
2014. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ahogy kijött a ps3 nekem semmi nem tetszett rajta
2014. dec. 11. 11:55
 5/6 anonim válasza:
Igazából a legrosszabb benne az h nem tudsz külső vinyóról filmet nézni rajta...pendriveról a zene megy de semmi videólejátszó nincs...csak lemezről olvas filmet....értem én h ez egy játékkonzol,de ha már a jék ráját kezeli akkor illene egy lejátszo bele...
2014. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha ez az egyetlen rossz tulajdonsága akkor must have :D mivel én pendrive-ról nézek filmet az meg a tv-be megy :D
2014. dec. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!