Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki küldne egy linket vagy...

Valaki küldne egy linket vagy valamit amin meg tudnám tanulmi olyan gyorsan kirakni a rubik kockát mint a profik? Mert ki tudom rakni csak 1:30 perc alatt.

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 18:42
 1/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy azok a profik fejből tudják, hogyan kell kirakni egy felesleges fordítás nélkül. Mintha a kirakottat kevernéd össze. Vagy csak ránézésrere látja már, hogy is kell...
2014. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A profik se tudják hogy van összekeverve és nem is a legkevesebb lépésből álló megoldást csinálják meg (van olyan versenyszém is Fewes moves a neve de az más)


Igazából van versenykockájuk, amit szilikonoztak. Tudnak egy profi methódust (fridric esetleg roux ,de fridrich sokkal gyakoribb) ugye ezekhez tudják az algoritmusokat. És sokat gyakorolnak!

2014. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A profi versenykockákat nem kell általában szilikonozni, a kocka attól csak szétesik. Én vettem online egy viszonylag jó versenykockát (azt hiszem kb. 3000 Ft. volt, de megérte), csak pár plusz algoritmus megtanulásával 40 másodpercre levittem a kirakási időmet. (több hónap múltán most, hogy elfelejtettem párat, így sem rakom 1 percnél tovább) Gyakorolj. Hogyha viszont tényleg úgy akarod kirakni, mint a profik, akkor kb. 2 évet kell gyakorolnod, venned kell egy profi kockát és kb. 80 algoritmust megtanulnod, ezeket online megtalálhatod, Fridrich-metódus néven. :D
2014. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!