Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek 6 év Gran Turismo...

Szerintetek 6 év Gran Turismo játék tapasztalata már tényleg olyan nagy mértékű, hogy elvezetnék a való életben egy gyorsabb autót?

Figyelt kérdés
Michelisz Norbert is hasonló körülmények között került be a WTCC-be, és nem beképzeltségből, de szerintem bennem is van valamely mértékű tehetség.

2014. dec. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy olyan embert kértem meg, aki 30 éve vezet különböző járműveket, hogy próbáljon ki egy szimulátort a kedvemért. Nem sokáig jutott. Hiába tud vezetni, egy játék és egy autó teljesen más. Néhány alap dolgot megtanulhatsz, de rutint egészen biztosan nem ad.
2014. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 meter utan bedoglene a motor

eg es fold a kulonbseg, majd meglatod mikor megcsinalod a jogsid

2014. dec. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sokat segít, ebben ne hallgass senkire. Nagyon sok jó reakció üldögél már a tudatalattidba beprogramozva, ami arra vár hogy előjöhessen.

Számtalan példát láttam már rá :)


Sokan hiába tudnak igazi autót elvezetni, de fogalmuk sincs, hogy mi az a határon autózás és ott mi a fenét is kéne kezdeni vele.

Te már tudod.

Viszont ez még nem jelenti azt, hogy beülsz egy komoly típusba és odaversz neki.

Olyan dolgokkal találkozol majd, amiket azért ugyanúgy fel kell építeni, mint ezt a 6 év szimulátorozást.

Azért arra is fel kell készülni, hogy igazi szerkezet lesz alattad és annak is vannak fizikai határai, optimális működési zónái.

Aztán ott az átlagos ember által sosem tapasztalt brutális G-erő és a sebesség, amit még biztos nem adott át a GT.


Szóval elméletben el tudnál vezetni egy komolyabb autót, de gyakorlatban sok dolgot kellene még elsajátítani, erősödni ahhoz, hogy ne tégy se magadban, se a technikában kárt.

2015. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A puding próbája az evés.

Könnyen tesztelheted a tehetséged.

Mindenki rendelkezésére áll pár komolyabb szimuláció PC-re, és azokkal meg lehet támadni pár világcsúcsidőt, vagy részt venni pár komolyabb szintű bajnokságban, ahol már nem kezdők körözgetnek.


Amúgy pedig tökéletesek a mai szoftverek alapozásra és edzésre, de az életben is lesz pár "apróság", amit a szimulátor nem tanít meg és nem készít fel rá.

2015. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!