Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Minecraft...

Mi a véleményetek a Minecraft nevű játékról?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik frissítés volt a legjobb,miért tetszik nektek...

2014. dec. 12. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Beta 1.2, amikor még nem voltak benne ágyak. Már a survival módban. Az éjszaka adta a játék izgalmának a felét.
2014. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az Beta 1.8-tól lett unalmas.
2014. dec. 12. 20:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec nem jön be, de amúgy attól még szerintem egy nagyon kreatív jópofa játék. Csak lezülleszti a sok 7-12 éves.
2014. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó játék napokat öltem bele fénykora talán beta 1.5-1.6 volt de 1.8 óta xar és tele van 10 évesekel.
2014. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Helló! idefigyelj 3.!Mi az, hogy rossz, béna, uncsi...MI?!

Ez egy extrém giga szuper jó játék!(ne sértésnek vedd!) Várjunk a Hardcore nem jó...mindegy. Nekem az 1.8.1 van meg és...órákat lógok rajta! Képes vagyok egy napot is:)))) Csak nem is béna....

2014. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
A 4. vagyok bocsi 3. az uccsó részre gondoltam, hogy "xar".Asszem. Minden félreért egy 10 éves! Mert az vagyok!Bocs méegyszter. Szerintem amúgy jó.
2014. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit mondjon, az ÉN véleményem szerint a Minecraft nem más, mint egy virtuális lego, végtelen építőanyaggal (a kézzel foghatóval szemben, ahol 10 dekáért dobhatsz ki 10-15 ezret).


Nem is csoda, hogy olyan sokan szeretik mind fiatalok, mind idősebbek.


Tény, a szervereket a cérnametélt hangú, tudatlan, kéregető, káromkodó kisgyerekek lezüllesztik és el is vesznek a játék élményből. De ez nem jelenti azt, hogy nincsenek értelmesebb fiatalok is. Volt már 12 éves gyerek, akivel értelmesen el tudtam beszélgetni játékon belül (23 év körül voltam akkor). És ez a tudatlan, bunkó hozzáállás nem csak fiatalkora jellemző, láttam már elég tapló idősebb személyt is (18 év körül vagy felette).


A játékról:

Nekem a lovas tetszett a legjobban (talán 1.6 volt). 1.8 sem olyan rossz számomra, a házvédő vérnyulak kifejezetten érdekesek XD (a name tag csodái). Persze 50-60 moddal összerakva sokkal érdekesebb, pl shaders, jó hd resource pack, bennszülöttek meg társai.


Mint azt az elején kitárgyaltam, nekem azért tetszik, mert ez egy lego. Kiskoromban nagyon sokat legoztam, szóval élvezem az építgetést, + ott a redstone, amivel egyszerűbb rendszereket össze tudok rakni (amit legonál cérnával meg egyebekkel értem el).

2014. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a Minecraft lekötő kreatív játék.De amikor bejött az 1.8 akkor vissza mentem 1.6.4-re mert nagyon rossz lett az 1.8, azért is mert megvedte a Microsoft a minecraftot, ez kicsit elszomorított,mert a mojang jobb dolgokat csinált mint eddig a Microsoft,1.6.4-nél kezdtem el modolni.Azóta elvagyok vele, meg az 1.7.2 és verzióval szoktam szervereken játszani.
2014. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Korunk legója. Játszottam vele kb fél-1 évig, lekötött. Én kb akkor hagytam abba az aktív játékot amikor bejöttek a kutyák, meg hasonlók. A dzsungeleket még megnéztem, de az utána jövő újdonságokról már nem igazán tájékozódtam.


1-2 hónapja próbáltam volna ki megint multiban pár haverommal, de már egyikünk gépe sem bírt el egy olyan szervert amin hárman normálisan tudunk játszani, mert fél perc után lezabálta az egész RAM-ot. Vicces, mert régen minden beállítás maxra volt húzva és simán játszottunk egy baráti szerón hárman-négyen.

2014. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
NAGYON JÓ A MINECRAFT
2015. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!