Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó N64 billentyűzet kombinációk?

TomLion kérdése:

Jó N64 billentyűzet kombinációk?

Figyelt kérdés
Nagyon jók a Nintendo 64-es játékok, csak sajnos billentyűzeten nem olyan könnyű a megfelelő billentyűkombinációt megtalálni, hogy ne kelljen az egyik játék után átállítani, mert a másik játéknál nem fekszik kézre. Milyen beállítások mellet játszotok az N64-el?

2014. dec. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendeltem 3000 forintért egy utángyártott USB-s N64 kontollert, oszt jónapot:

[link]

2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én emulációknál mindig kurzorbillentyűk+numpad kombinációt használtam, az hasonlít az eredeti kontroller kiosztására valamennyire. De aztán én is vettem pár ezer forintért egy kontrollert, azóta nincs gond, minden kézre áll.
2014. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért van az, hogy nem szeretem a PC-s emulátorokat: nem tudok bevinni bilentyűkombinációkat. Például lásd a NES-es Kacsameséket (Dago Pogo-botját nem tudom beindítani).
2014. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ugrás közben lefelé. Inkább a verekedős játékokban szokott probléma lenni.
2014. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Project64-gyel a következő beállításokkal játszottam:

analog stick: kurzorbillentyűk,

c-gombok: home, end, delete, page down (ilyen sorrendben a fel, le, bal, jobb gombokra),

L-trigger: A, R-trigger: S,

B: shift, A: y,

Z-reigger: í,

digital pad: numerikus 2, 4, 6, 8.

Amikkel játszani szoktam, annál kézre állt.


De aztán vettem egy sima, alap Genius kontrollert, kevesebb, mint 2 ezerért, és azóta azt használom. Sokkal kényelmesebb, főleg azért, mert analóg.

2015. febr. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!