Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor be szeretnék lépni a...

Kupicalajos kérdése:

Mikor be szeretnék lépni a world of tanks-ba ez az üzenet fogad: A felhasználófiókod fel van függesztve Indok:auto. Mi a baja? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Semmi rosszat nam tettem soha nem írok a chat-be max néha köszönök,Ha 10 csatából 9 et elvesztünk akkor sem mérgelődök inkább szó nélkül kilépek persze csatából soha,ha csapattársak belém lőnek nem érdekel reportolni sem szoktam, és soha nem löttem még csapattársba,Csak jáccottam egyik nap egész jólment kilépek másnap belépek és ez az üzenet fogad. bezzeg osztálytársam minden játéknál szitkozódik TK-zik naponta kapja a reportokat és semmi pedig éve ezt csinálja.Mitévő legyek a hibaüzenettel?

2014. dec. 13. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a gyakori helyett a wot supportnak kellene irnod...
2014. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de hogyan kell ott írni? nem tudom hol kell belépni lehet e magyarul írni mert angolul nem tudok valaki írjale részletesen pls!!
2014. dec. 14. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

viszont angolul kell irni...

2014. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a linket ismerősöm aki tud angolul már segíttett megfogalmaz ni egy levelet de. De hova kell beírni vagy hogyan kell elküldeni? segítség pls!
2014. dec. 18. 14:05
 5/5 anonim válasza:
wot.eu bejelentkezel jobb oldalt kell lenni supportnak.ott kiválasztod a wotot a megfelelő kategóriát és oda beírod amit kell és elküldöd.emailben értesülsz ha válaszolnak megnyitod a linket amit küldenek az emailhez és ott lesz a válasz.
2014. dec. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!