Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tanuljak meg pókerezni?...

Hogyan tanuljak meg pókerezni? Mondana nekem valaki olyan oldalt/programot mondani ami megtanít a texas holdemre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Életemben egyszer pókereztem haverokkal, vagy 2-3 éve, nagyon béna voltam.Úgy döntöttünk haverokkal(vegyes társaság) karácsonykor kocsmázni megyünk.pl. a bmwing az fizetős, és nem találok olyan menüpontot ami elmagyarázná a játék meneteit.Az a baj, csocsóba sem vagyok valami jó, de ez egy mási kérdés témája lenne :) szóval főleg csajok előtt nem akarok beégni.

2014. dec. 14. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló igazából elég gyorsan leírta neked a lényeget :) Leggyorsabb, ha utánaolvasol. Rengeteg oktatóvideó van YT-on is, akár magyarul is találsz. Ha mindenképp játékot szeretnél, javaslom a Governor of Poker 2-t ez egy aranyos vadnyugati stílusú játék, alapból ad segítséget eleinte hogy hogy játssz. Egész jól meg lehet belőle tanulni az alapokat. A legjobb pedig az lenne, ha olyanokkal játszanál, akik tudnak játszani, mert akkor nem hülyeségeket fogsz megtanulni. Ezek az opcióid. De ha 18 felett vagy, akkor regisztrálhatsz valamelyik komolyab póker oldalra is pl pokerstars, letöltöd és játszol játékzsetonban.
2014. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. dec. 15. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na pókereztetek végül? :D
2018. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!