Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hordozható játékkonzolt...

Milyen hordozható játékkonzolt vegyek?

Figyelt kérdés

Kellene egy konzol, amit könnyen magammal vihetek, nem kell hozzá monitor. A PSVita tetszik elsőre, de azért hátha a tapasztaltabbak tudnak mást ajánlani (eddig csak PC-n játszottam).

Ami lényeges lehet:

-játékok: első sorban FPS, esetleg autóverseny, illetve bármilyen jó sztorival megírt kalandjáték (horror, nyomozós, stb).

- story mode érdekel, mert csak ritkán van időm játszani, az online csapatokkal nincs esély egyeztetni.

- lehetőleg hálózat nélkül is működjön a gép. Regisztrálni, accountot nyitni sem szeretnék feltétlenül.


Köszi az ötleteket, lehet hogy hülyeségeket írtam, de eddig tényleg csak annyiból állt a gamer karrierem, hogy elindítom a COD ikont az asztali gépen, és nyomom amíg a gyerek hagyja:) Néha a mobilon játszom útközben, na pl. erre jó lenne valami komolyabb cuccot venni.


2014. dec. 15. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

PS Vita nagyon gyorsan merül, ezért élvezhetetlen.

Közel 3 óráig bírja.

A régi PSP olcsó és már az újjak elég sokáig bírják, ráadásul lehet őket moddolni, aztán egy rakatnyi játék le lehet rá tölteni ingyen a netről és nyomatni velük memókártyáról.


PS Vita szépnek szép, az ötlet jó, megvalósítás nulla.

Ha csak nem utána kötöd Paksot...

+ eredeti játékok sok pénzért!

2014. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem pár leírást és tényleg a PSP tűnik jobb vételnek, főleg hogy filmre/zenehallgatásra is használható.
2014. dec. 16. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!