Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » *AION* Melyik szerveren...

*AION* Melyik szerveren játszanak jelenleg magyarok akik aktívan raidelnek? És melyik oldalon? Elyos vagy Asmo? Ha valaki aktív player kérem jelezzen mert a semmiért nem szívesen fizetnék érte.

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

erre nincs pontos valasz, mindenki azt a szervert ajanlana amelyiken jatszik, foleg ely oldalrol

fizetned meg max 1x kell, utanna jatekpenzert veszeg premiumot...

2014. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál. Mégis tudnál valamilyen támpontot adni melyik szerver esélyes? Régen asszem spatalosnak hívták ahol játszottam, de az is dereng sajnos hogy sok idő egy karaktert felhúzni. Azt pedig hogy érted hogy játékpénzért veszek prémiumot? Már nem havidíjas a játék?
2014. dec. 16. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

mar vagy 2 eve nem az...

azota sokminden tortent a jatekkal, kulon van osztva regiok szerint, uj szerverek vannak kulonbozo nyelven, ezzel szetszortak sajnos a jatekosokat

2014. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például a Siel szerveren játszom, és találkoztam ott más több magyarral is. Asmo oldalon.
2015. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!