Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van lehetőségem arra, hogy a...

Van lehetőségem arra, hogy a Hungry Shark Evolution játék (android) mentés fájlját valamilyen programmal megnyissam és ott írjam át a dolgokat hogy több aranyam legyen például?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
XD nincs
2014. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőséged rá.

Minden olyan mobilos alkalmazásnál, ahol accountot kell megadni és online kell lenned, az adataidat egy szervergép menti el.


Ebből kifolyólag minden hack meg egyéb program akkora kamu, mint a fene.


Ha át akarnád írni az adataidat, fel kéne törnöd a szervergépet, ami egyrészt nem egyszerű, mivel jól védik őket a cyber támadások ellen, másfelől meg bűncselekmény, rendőrségi nyomozás, stb.

2014. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 21. 20:51
 4/4 anonim válasza:
De lehet nekem megvan a hack. És hülyék vagytok, mert nem muszáj elmentetni a játékot. Én a hack után elmentettem és rengeteg pénzem és gemem volt. Minden cápám fullos. Csak azt nem tudom hogy hogyan kéne felrakni ide a fájlt.
2015. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!