Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben megbuherálta a...

Metin2-ben megbuherálta a barát toborzást a GF kilehet játszani?

Figyelt kérdés
Sokan csinálják vagy csinálták metinben köztük én is hogy karikat toborzunk magunknak ami ha eléri pl. az 50-dik szintet kapunk átadható belépőket. Nemrég megváltoztatták hogy azonos IP címről ne lehessen regisztrálni a landing oldalon ezt mivel dinamikus IP címem van hamar megoldottam + töröltem a sütiket a böngészőből sikerült be regisztrálnom és megerősíteni az email címet. Csináltam is gyorsan egy 1-es karit a szél cipőért amit 2 órán belül megkellett volna kapnom a tárolt tételek közé de nem kaptam. Toboroztam még egy karit hátha ennek megadja ennek sem adott. Az IP cím cserén felül valahol "fennakadok" rájött már valaki hogy lehet kijátszani?

2014. dec. 17. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szélcipőért nem éri meg, hidd el. Átadható belépőt meg pár milláért lehet venni piacon.
2014. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egyszerű, csinálj karit iskolában vagy máshol, haveroknál, könyvtárba...
2014. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen. A megoldás az az, hogy ne játssz vele.
2014. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!