Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a jelenleg...

Mi a különbség a jelenleg kapható piros és fekete csomagolású Rodolfo bűvészdoboz között? Van köztetek, aki már vásárolt ilyet?

Figyelt kérdés
Vennék a gyereknek, de nagy a szórás árban is, így nem vagyok benne biztos, hogy nem különbözik a tartalom. A doboz külsőre ugyanolyan, csak a szín más. Vidéken lakom, így nem tudok "beugrani" egy játékboltba megnézni, mi van a dobozban, a netes áruházak meg nem túl bőbeszédűek.

2014. dec. 19. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol nézted de én (most gyors kereséssel) a galaxy játékbolt oldalán láttam hogy a két szín ugyan annyiba kerül és választhatsz melyik tetszik (bár most nincs raktáron). Ha kommentbe linkeled hogy hol láttad és mekkora az árkülönbség könnyebb lenne írni:).

Mennyi idős akinek vennéd? Mert arra készülj fel hogy nem HŰHA trükkök vannak benne. Így ha idősebb gyereknek veszed lehet bűvészkönyvvel jobban járna.

2014. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bementem egy pécsi mamut játékboltba és ott volt mindkettőből, a pirosból és a feketéből is. Az eladó szerint a feketében kevesebb a trükk, a pirosban valamivel több. Végül nem vettem meg egyiket sem, éppen azért, amit írtál: semmi "hűha" :) Tízéves lánynak legalábbis. Vettünk helyette egy aranyásós-törpés kártyajátékot, ami az egész családot leköti: nagyon jó (mondom ezt felnőttként), és a 2 rész megvásárlásával is alatta maradtunk az egy doboz Rodolfónak.

Köszönöm szépen a választ :)

2015. jan. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!