Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékokat mondani...

Tudtok olyan játékokat mondani mint pl Alicia Online vagy Star Stable?

Figyelt kérdés
Alicia Online-t nem tudom letölteni, mert koreainak kell lennem hogy felhasználóm lehessen, Star Stable-ért pedig nem fogok fizetni... De szeretem az ilyen játékokat és szeretnék ilyesmivel játszani kérlek segítsetek! Ha esetleg Aliciahoz tudtok módot hogy hogyan tudnék úgy felhasználót csinálni hogy ne kelljen fizetnem érte vagy ilyesmi azt is írjátok le kérlek!

2014. dec. 20. 22:42
 1/6 anonim válasza:
A Star Stable-nek nem csak online változata van, szerintem próbáld ki a Star Stable 1,2,3,4-et, vagy még ott van a Starshine 1,2,3,4.
2015. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom majd :)
2015. jan. 15. 05:45
 3/6 anonim válasza:
64%
A Star Stable (pc játék) borzalmas az online-hoz képest :( Mind grafika, mind cselekmény szempontjából.
2015. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a Star Stable nem fizetős! Én is játszok vele
2015. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig nekem elegge ugy tunt :c allandoan egy ido utan amkor bejelentkeztem kiirt vmit a penzrol meg a fizetesrol es egy ido mulva mar semmit nem tudtam csinalni a jatekban mert nem voltak ugy questek meg ilyenek..
2015. ápr. 16. 06:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha star stablebe fizetsz , akkor star Rider leszel, vagyis folytathatod tovább a játékot egy darabig (attól függ mennyi időre vettél). 4-es szint után már meg kell venni ,ha folytatni akarod , ezért nem játszom már én se :(
2015. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!