Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Minecraft 1.8.1) Na ez mi a...

(Minecraft 1.8.1) Na ez mi a franc?!?!

Figyelt kérdés

Tök nyugodtan minecraft-ozok és ilyennel találkozok..:

1.: [link] egy kicsit megijetem és gondoltam hogy egy bug utána megyek tovább és ez : [link]

utána elkezdet üldözni és ilyenek jöttek belőle : [link] utána meghaltam. Ha kéritek a mappot akkor azt nem tudom hogy küldjem max leírjátok azt hogy kell. Nem tudom hogy ezzek mi volt de azt kétlem hogy Herobrine lenne.....



#Minecraft-Skyrim-Sims-1.8.1
2014. dec. 23. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beraktál egy modot és minket ugratsz?
2014. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Minek ugratnék ? Nem is tudom berakni a minecraftba a modot azt se tudom hogy van-e hozzá ami 1.8.1-hoz van. Bár mondjuk ott a Google..

Soha életemben nem találkoztam Herobrine-nal csak most az egyszer elsőnek fel se fogtam hogy az ott mi a..De a csirkére elsőnek Bugnak hittem xD ...

Azért remélem erre lesz valami rendes magyarázat mert most azért nem fogok egy darabig minecraftozni ha ez a szutyok benne van ! De hogy tudnám nektek fel rakni a mappot hogy higgyetek nekem ??

2014. dec. 23. 15:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Kimásolod a mappából. Szerintem lépj be menj ár kreatívba és öld meg. Aztán ha akarsz készíthetsz róla néhány fotót nekünk ;)
2014. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy az eéső képen teljesen más az Inventori(d?) mint a másodikon :D
2014. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kép szerint írtam meg hogy nagyábból hogy mi történt :) .
2014. dec. 23. 16:57
 6/16 anonim ***** válasza:

Herobrine-t (annak ellenére, hogy benn sem volt (tudtommal)) fix-elték.

Honnan van a kliens? Nem lehet, hogy alapból benne volt?

2014. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért rosszabb a 2. kép felbontása mint az 1.-nek és a 2.-nak?
2014. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*mint az 1.-nek és a 3.-nak?
2014. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kapkottam hogy bírjak ide ki írni hogy ez MI ..

Team Extreme vagy mi ez a kliens..

2014. dec. 23. 19:26
 10/16 adventurer111 ***** válasza:
#8 mert a harmadik a herobrine mod oldaláról van leszedve. Kérdezőnek meg azt mondom hogy nyomjon egy start gombot keresés/futtatásba írja be hogy %appdata% nyomjon entert és a .minecraft mappában a saves-ból másolja ki a világot és töltse fel valahova, aztán meglátjuk hogy van e herobrine.
2014. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!