Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az új honfoglalóban pontosan...

Az új honfoglalóban pontosan hol látom a helyezésem a régiós ranglistán?

Figyelt kérdés
Lehetőleg képernyőképet is linkeljetek, mert a súgója azt írta "A régión belüli helyezésedet a játék végén lévő képernyőn találod." de én sehol se látom.
2014. dec. 23. 18:06
 1/3 csentecsa válasza:
84%

Sajnos ez egy nagyon szar játék lett, és itt nem elsősorban a designra gondolok..A fő gond az, hogy ritkán cserélődnek a kérdések, így aki sokat játszik annak berögzülnek a válaszok (Pl.:hány literes a gönczi hordó?), és gyorsabban is tud válaszolni, mivel már egy csomószor látta ,és el sem kell olvasnia a kérdéseket. A másik ,hogy folyamatosan egyre inkább úgy alakítják a szabályokat, hogy kénytelen legyél emelt díjas sms-ért segítségeket vásárolni.

Tehát az üzenet az, hogy "nem baj ha egy műveletlen kis tahó vagy, küldj sok emelt díjas sms-t, és játssz sokat így eredményes lehetsz". Tehát itt már rég nem egy műveltségi játékról van szó.

Többnyire időmilliomos munkanélküliek (akár 300(!) játék per hét) pszichés kompenzációját szolgálja, mert itt valakinek érezhetik magukat a bemagolt kérdéseikkel, miközben az életben elbuktak.

Ahhoz, hogy mennyire nem szeretik cserélni a kérdéseket a játék működtetői,elég annyi, hogy 30 beküldött kérdésemből egy került játékba. No comment..

Én a továbbiakban bojkottálom ezt a játékot, és minden magára valamit is adó kultúrembert erre bíztatok. Remélem mielőbb elvesztik a felhasználók jó részét.

(Azt mondanom sem kell, hogy aki az oldalon próbálja kritizálni őket, azt azonnal letiltják a szólásszabadság jegyében..)

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit játszássz helyette? Semmi hasonlót?
2015. jan. 13. 04:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a facebook oldalukról bannoltak mert mertem kiírni hogy f@o.s. lett és rakják vissza (persze szebben) ...
2015. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!