Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 3 (eredeti) ez most...

Far Cry 3 (eredeti) ez most milyen bug, vagy hiba? (bonyolult)

Figyelt kérdés
elsö bug amit észrevettem hogy amikor a távcsöves puskával célra tartok akkor nem mutatja azt a + jelet csak 1 üres kör. a 2. pedig az, hogy az Íjat megvettem megvan mind a kettö fejlesztés rá de mégsem helyezi rá egyiket sem 1 dolog lehet rajta. nem lehetkettö ez oké de az hogy a fejlesztés rajta sincs és 1/1 et mutat az nekem nem kóser XD help!! kicsit bonyolult:D sorry a helyesírási hibáért

2014. dec. 23. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

1/1 az hogy 1 fejlesztés van rá rakva az 1-ből, mivel annyit lehet rá, van fegyver amire lehet rakni 2-őt, és ha 1-et raksz rá, akkor 1/2-őt fog írni, ha mind a 2-őt rá rakod akkor 2/2-őt. A snipernél neked valami bug lehet, ilyennek kéne lenni


[link]

2014. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!