Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagy rajongója vagyok a Call...

Hungaristen kérdése:

Nagy rajongója vagyok a Call of Duty játékoknak. Ezekből megvettem a 4-et és az MW2-t. A kérdés, hogy hol tudom regisztrálni (Nem Steamre gondolok) a játékomat?

Figyelt kérdés
Ellátogattam a my.activision.com oldalra, de semmit se találok. Se az Activision, se az Infinity Ward oldalán. Hol tudom regisztrálni a játékot?

2014. dec. 23. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy "regisztrálni a játékot". Steamen tudod aktiválni és annyi.
2014. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A játék kézikönyvében az áll, hogy register your game for, tips, hints, betas stb.. at my.activision.com De minek törlik, hogyha annak a linknek még élnie kéne? Vagy egyáltalán minek írták bele a kézikönyvbe?
2014. dec. 28. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy 2009-es játék, már rég nem lehet regisztrálni vele, Egyébként meg semmi hasznosat nem nyújt, hidd el, tudom...
2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!