Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metro 2033-at hogyan magyarosí...

Metro 2033-at hogyan magyarosítsam?

Figyelt kérdés
Valaki segítene? A Metro 2033 eredetiben megvan Steamen le is van toltve.És hogy erre hogyan tudok magyar magyarítást tenni? Magyarítasok portálon letöltöttem ami kell de nem történt semmi. Olvastam valamit hogy kell valami patch hozzá ugyhogy nagyon szépen megkérlek titeket hogy szánjon rá 2 percet amig RESZLETESEN leirja pontrol pontra hogy mi a teendő és esetleg linkekkel is megáld hogy honnan és mit töltsek le.Magyar szöveg nélkül úgy gondolom értelmetlenlenne játszakni vele mert azt mondják jo a tortenet:) Előre is köszönöm!!!( a hibakert bocsanat )

2014. dec. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Magyar szöveg nélkül úgy gondolom értelmetlenlenne játszakni vele mert azt mondják jo a tortenet"


Meg kell tanulni angolul.

Persze előbb magyarul sem ártana.

2014. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna fel bocsánatot kértem a hibákért és angolul kb. fél éve kezdtem el szóval ne várj ettő nagy csodát -.-" Egyébként kössz sokat segítettél gratulálok! Legközelebb azt is bele fogom írni hogy aki nem segíteni akar csak belém kötni az inkább hagyjon békén ;)
2014. dec. 24. 23:43
 3/3 Csori96 ***** válasza:

A patchcsel nem kell törődnöd, mivel a Steam automatikusan letölti.

Az alapkiadással vagy a Redux verzióval rendelkezel?

2014. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!