Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-as autós játékok?...

Xbox 360-as autós játékok? Nektek melyik tetszik?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni , hogy nektek melyik jön be, kipróbáltam ezt az új nfs-t és hát a versenyzős része nagyon nem nfs hangulat . tehát olyanra gondolok amiben lehetett tuningolni a kocsikat (akár szar*á is). Most wanted , carbon megvan, Dirt-ek megvannak.

2014. dec. 24. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Saints row 3-at ajánlanám, csak hát az elég ratyi játék. Na ott szarrá tuningolhatod az autókat. De ugye nagyon arcade-os az írányítása.


Talán még Forza, de ott igen kevés a tuningolási lehetőség. Meg ott Nitro nincs. NFS-en kívül szerintem nincs sok.

2014. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj. Jó lene az nfs de mi az hogy a rendőrautó jobban néz ki mint az utcai autók? Remélem Mostmár kidobnak valami normálisat is a piacra...
2014. dec. 25. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
forza horizon, the crew
2014. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
horizon megvan , az jóféle csak zárul kellenének bele. Olyan kéne ahol összegyúrják a forzát meg az nfs-t. Nekem tetszene , forza tunning rendszer az nfs utcai versenyzésével
2014. dec. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!