Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segít elkezdeni wowozni...

Kupiziii kérdése:

Valaki segít elkezdeni wowozni? Játszani és a sztori is érdekelne.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy most kezdenék el wowozni a 0-ról és szeretnék megtanulni. Hogy tudnám ezt? Illetve érdekelne a sztori, de a helyek és egyes emberek története is, tudna ebben valaki segíteni? Eredetin játszok de van taurim is :) Előre is köszi!

2014. dec. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire vagy kíváncsi? Nekem allys karim van EU-Bronze Dragonflight-on.
2014. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy tíz éve bonyolódó történetet meséljünk el ezen a fórumon?
2014. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, hanem kérnék egy oldalt (az order of watchers-en kívül), ami megbízható és ahol lehet olvasni a sztorit :) Egyébként mindenre kíváncsi lennék mivel életembe nem játszottam még a játékkal
2014. dec. 25. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

In-game is rengeteg lore van a questekben.

Wikipedia (WoWWiki) is sok lore-t tartalmaz de a legjobb megoldás ha megveszed (vagy kevésbé tisztességesen letöltöd) a WoW-ról szóló könyveket. Ha van eredetid akkor szerintem hagyd a tört verziót mert nagyon le van(nak maradva). (feltételezem tört szerver a 'tauri' és nem a tauren elírása)

2014. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lore teljes ismeréséhez angoltudás kell. Ha csak a World of Warcraft sztorija érdekel azt többé-kevésbé Npc-ktől is meg lehet tudni, de ha a Titánok, Azshara királnyő, a háborúk története is érdekel, ajánlom a Warcaft játékszériát, illetve a magyarul is megjelent könyveket :) .
2015. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!