Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaptam eredeti CSGO-t karácson...

TheSanyi18 kérdése:

Kaptam eredeti CSGO-t karácsonyra, felraktam de amikor tárgyat akarok letölteni hozzá a steamról, ez a hibaüzenet található alul a linkben. Mitől lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez lenne a link:

[link]



2014. dec. 25. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ááá!! Ezek csak műhely elemek! Ha sok embernek tetszik akkor a fejlesztők lehet, hogy hivatalossá teszik. Ezt egyenlőre csak lájkolni lehet. Skineket venni lehet igazi pénzért. Vagy ha játszol akkor meccs végén kapsz. Néha.
2014. dec. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hogyan tudok a steam minden funkcióját elérni úgy hogy megvettem a CSGO-t?
2014. dec. 26. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd le részletesen lécci mert így nem tudok segíteni. Honnan van a CSGO? Hol lett véve? Mit akarsz használni a Steamen?
2014. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint ahogy a KÉRDÉSBEN említettem, kaptam EREDETI CSGO JÁTÉKOT digitális kóddal, és az 576-tól vették anyámék. És egyértelmű de gyengébbek kedvéért elmondom még egyszer hogy a Steam minden funkcióját el tudjam érni, mivel nekem is van jogom szerintem hogy steamen azt tudjak csinálni amit akarok.
2014. dec. 26. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Évente Legalább 1 játékot kell venni Steamen. Ha megvtted akkor vársz 2 hetet és tudod használni a piacot. De mivel nem a Steamen vettétek ezért nem tudod használni. De mi a Steam minden funkciója? Ezt nem értem.
2014. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak akor tud venni, ha évente legalább egy játékot vett a Steamen. De ezt már írtam.
2014. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod használni a Steam minden funkcióját, ha Steamen vettél játékot.
2015. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ha tudni akarod mire értem a steam minden funkcióját? Például tárgyakat eladni, ha kapok de nem tudok csak akkor ha steamen vettem a játékot.
2015. jan. 15. 17:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Istenem... Már írtuk többen is, hogy venni kell egy játékot Steamen és várni két hetet.
2015. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És CSGo skineket tudok vkinek küldeni ingyen?
2015. jan. 15. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!