Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet-e a szokásos online...

Kmx1x2 kérdése:

Lehet-e a szokásos online (mmo/moba/vagy LAN) játszható EGY gépen Osztott képernyőn játszani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem engedi megnyitni kétszer a launchereket, ezért valami olyasmire gondoltam, mint anno a cs 1.6 esetében tettük(Process Explorer), de sajna nem vált be.


A LoL-t, Smite-ot, Team Fortress-t, Far Cry 3-t, Saints Row IV-t játszanánk ketten(tudom, hogy nem hasonlít egymáshoz a rendszerük), úgyhogy ha az egyiknél is van rá lehetőség, nagyon megköszönném, ha leírnátok.


Tippek, ötletek, alternatív megoldások vagy akármennyire is lehetségesnek tűnő megoldások felvetésének nagyon örülnék!


A feltételek:

egy billentyűzet;

egy egér;

egy gamepad;

split screen legyen;


Ha nem lehetséges ilyet csinálni, akkor az érdekelne, hogy lényegében miért? Hogy működik? A bejelentkezés hogy függ össze az IP-vel(vagy valami ilyesmi)? A játék kétszeri megnyitásának letiltása hogy megy, és hogy lehet "kikerülni"? stb... Csak szeretnék megtudni róla egy kicsit többet.


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 25. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet, mert egyszerűen nem erre tervezték. A Mobáknál és MMO-knál eleve az a feltétel, hogy csatlakozz a szolgáltató szerveréhez vagy a központi matchmaking systemhez. Ezt nyílván a saját gépeden nem tudod megoldani. LAN-képes játékoknál saját lobbyt még csak-csak tudsz létrehozni, de az FPS-eknél egyszerre 2 nézetet kéne futtatni (FPS - first person shooter, csak belső nézet van). Egyrészt ez nem menne egy képernyőn, másrészt totál értelmetlen is, hiszen látod, mit csinál az ellenség - arra egyszerűsödik le a játék, hogy ki tud gyorsabban lőni.

Viszont ajánlani tudom különféle autós játékokat (Colin McRae, Richard Burns Rally, Trackmania), ahol ha osztott képernyő nem is feltétlen van, de egymás után végig tudtok menni a pályán és összehasonlíthatjátok egymás idejét - jó móka szokott lenni, ha van rá vevő közösség. Esetleg TPS-ek (felülnézetes, pl. Crimsonland) vagy 2D-s játékok (Worms Armageddon) is szóba jöhetnek.

2014. dec. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
osztott kepernyozni nem lehet, de 2x megnyitni launchereket lehet, szerre tudtok ugy jatszani, sokaig dual-boxoltam Aion-ban, es meg nem is illegalis
2014. dec. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!