Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin creed revalationsba...

Assasin creed revalationsba el fogyot a fő küldim mit tegyek?

Figyelt kérdés
már csak a shopie memories küldi van ami valami ház vétele 60ezer ért. a játék még csak 20°van ki játszva szal mi történhetet?

#Assassin's Creed: Revelations #assasin creed revalationsí
2014. dec. 26. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
azt el felejtetem irni hogy a játék még csak 20% van ki játszva
2014. dec. 26. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:

az ac relevationsnél a mellék dolgok teszik ki a nagy részét a játéknak. Megvan az összes den? ki vannak maxolva a kis orvgyilkos tanítványaid? megcsináltad a mellék küldiket? Felszedted az összes pénzt meg a többit? Rengeteg pénzt adnak ezek a mellékes dolgok.


Ez mind-mind hozzátartozik a fullozáshoz.

2014. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hmm..

A játék lényege, hogy van egy fő történet szál amin halad a sztori és az idő, a másik pedig az egyes melléküldetések,

orgyilkosságok, stb, stb...amiből építkezik a fő történet szál(erősebb leszel, több fegyvered van, assassinokat tudsz képezni stb..stb!

1.Figyelj kicsit jobban oda Angol órán.

2.A térképen nem tűnt fel hogy tele van küldetéssel?

Tipp: probálj ki egy másik AC-t ami magyarosítva van az sok alapot ad!

2014. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat és németes vagyok nem angolos :D
2014. dec. 27. 21:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja es utolso kuldi neg nem is volt nekem
2014. dec. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!