Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszer láttam egy olyan...

Egyszer láttam egy olyan játékot ami fantasy volt és le lehetett tölteni de online, angol játék volt és hasonlított a metinre van nötletetek?

Figyelt kérdés

Már el felejtettem a nevét és most meg jött a kedvem hogy játszani kéne veleXD mondok még rá vonatkozóbb jellemzőket hogy szűkítsem a kört és így könnyebb lenne megtalálni:

-az emberkének a testalkatát is lehetett alakitani

-ha letöltjük akkor a barátainkal lehet játszani online

-lehet az emberke minden féle(harcos,nindza...)

-angol a játék (mármint szószerint csak angolul lehet játszani vele)

létszi írjatok ha van ötletetek, mert ha írjátok akkor talán be fog ugrani a neve:)



2014. dec. 27. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

harcos, ninja?


Egyébként egy normálisabb tipikus MMORPG játékot írtál le.


Na nézzük:

TERA

Guild Wars 2

Aion

Neverwinter

2014. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Blade & Soul

Age of Wushu

Final Fantasy 14

LineAge

Bless

ArcheAge

Black Desert

Black Gold



De annyi van, mint a fene. Ha tudnál képet kukázni vagy pontosabb részeltet mondani, ami nagyon megfogott, grafika milyen volt, stb.

2014. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a kép keresés lehetetlen mert nem ezen a gépen láttam hanem egy másikon. ja és még ha pontosítani szeretnék még az jut eszembe hogy mágus is lehet, és még az hogy a tesén is lehetett alakítani és a fején is hogy hoygan nézzen ki bér ez szerintem nem sokat segít. hát ennyit tudok bár azt azért megkérdezném hoy az archeage azt online lehet letölteni, játszani vele?(picit hasonlít rá csak azért kérdezem)
2014. dec. 28. 11:13
 4/4 A kérdező kommentje:
az archeage volt ! köszönöm a segítséget!
2014. dec. 28. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!