Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer dolgok után érdeklődő...

Gamer dolgok után érdeklődő nem gamer lánynak milyen játékokat ajánlanál?

Figyelt kérdés

Eddig kipróbáltam: Walking Dead - kijátszottam, imádtam, tökéletes; Terra - szép, hamar ráuntam; WoW - unalmas; Stanley Parable - rövid élmény, egyedi koncepció; Minecraft - unalmas; GTA - néhány órát beletoltam, de viszonylag hamar meguntam; mindenféle Total War - imádom; AoW - unalmas stb.

Főképp nem harcolós, érdekes, stratégiai vagy gondolkodós játékok érdekelnének.


2014. dec. 27. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a Walking Deadet bírtad, akkor nézelődj még telltale game játékoknál, például a Wolf among us vagy ilyesmi. A steamen nagy leárazás van/volt.
2014. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

hogymered a minecraftot le unalmasozni tudod mi a unalmas?de egyépként az osszes gtat ki játszottad a san andreastól kezdve a 3-ig?

de a Dayz-t és a mestermc-t glest és foképp age of empires 2-3-4-5 az egyes nem a legjobb CS:go

CS:1.6 tf2

2014. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és az unalmas ezt jelenti: [link]
2014. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen! Ez jó ötlet.
2014. dec. 27. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nincsmit. Egyébként gamer lány vagyok, nincs ezzel semmi baj. A minecraft tényleg nagyon király. Szerintem csak a kreatív módot próbáltad és nem különböző szervereket, ezért találod csak unalmasnak, de hidd el, hogy nem az. Nem tudom mennyire szereted az fps játékokat, de a cs:go tényleg veszett jó. Legkedvencebbem. Kipróbálhatnád még a Tomb Raidert is, női karakter a főszereplő, én jobban szeretem az ilyeneket. Aztán néhány oldschool játékot is tolhatsz. Mario games, Sonic, Pokemon, Mortal Kombat. Ezek mind kicsit enyhébbek.
2014. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

The testament of Sherlock Holmes

Jó kis nyomozós, gondolkodós játék

Civilization IV-V

Stratégiai, de nem a csatán van a hangsúly

2014. dec. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És szerintem is unalmas a Minecraft
2014. dec. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

XDD Azt írta valaki (alig tud írni szegény)

Hogy Age of empire 2-3-4-5 XD, hogy, mikor csak 3 részes!?

2014. dec. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!