Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a minecraft minden...

Miért akad a minecraft minden félpercenként egyjátékos módban?

Figyelt kérdés
Miért akadozik a minecraft minden fél percben?a gépemen simán elkellene futnia windows 8.1 64bit cpu 2,4ghz dual core 4gb ram 500gb hdd ahol sokat vagyok egy helyben nem akadozik de ha elmegyek 150 blokkra a házamtól minden fél percben megakad egy olyan érzésem van a generálással lehet valami nehezen generál amugy a pokolba szinte tökéletes exe fájlként töltötte egyik barátom am lehet a javaval lessz a gond azt hiszem 32 bites ha hüjeséget irtam bocsánat kezdő minecraftos vagyok xd
2014. dec. 28. 10:46
 1/1 adventurer111 ***** válasza:
Ez az MC hibája mert könnyen kichrasheli a javat, ezt dobd fel [link] általában megoldja vagy ha 32 bites java van fenn akkor töröld le és rakd fel a 64 bitest aztán menj be a launcher-be-> edit profile-> a jvm agrumentnél az xmx utáni számot írd át 2048M-re!
2014. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!