Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a TellTale...

Kata1122 kérdése:

Mit gondoltok a TellTale Games-es The Walking Dead 2. Szezonjának a végéről? Szerintetek miért akarta Jane elérni hogy Kenny megtámadja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hogy meg mutassa Clementine-nak hogy Kenny milyen szörnyeteg

nálam o húzta a rövidebbet egy késsel vagy machete-vel a tüdejébe mar nem emlekszek

2014. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Kenny és Jane nem bírtak meglenni egymás mellett, mindkettő Clem-et akarta védeni a saját módszereivel. Mivel Kenny tud nagyon agresszív is lenni, Jane úgy gondolta, hogy egyszer akár majd Clementine ellen is fordulhat, ezért meg akarta neki mutatni, hogy milyen az "igazi" Kenny. Ezt pedig úgy tudta, ha felbosszantja, Clem meglátja, milyen is ő, aztán beleegyezik abba, hogy lelépjenek ketten Jane-nel. Csak ez ugye félresikerült és élet-halál harc lett belőle, mert Kenny még magához képest is nagyon bemérgesedett.


Amúgy a vége, ahogy várni lehetett, nagyon szemét volt, mert egyiknek sem kellett volna meghalnia. Mondjuk én nem hibáztatom Jane-t a terve miatt, mert nem ezt akarta. Ha Kenny-t meg akarta volna ölni, akkor nem szúrja le az erdőben azt az oroszt, aki másképp lelőtte volna Kenny-t. Én a döntéseimmel több embert öltem meg, mint Jane. Mindkét befejezést lejátszottam, és mindkettő tetszett. Összességében az egész évad tökéletes volt, jobb volt mint az első, ami nagy szó.

2014. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;) Ezek szerint tényleg nem én vagyok az egyetlen aki szerint Jane nem akarta megölni Kennyt... Amúgy szerintem a Jane-es endingek egy kicsivel gyengébbek lettek de ez is csak egy vélemény.. Mégegyszer köszi a válaszokat
2014. dec. 29. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Remekmű lett a második évad is. A végén pedig megint bőgtem, mint egy csecsemő, pedig megfogadtam, hogy a Telltale engem nem kínoz meg többet. Pedig kínzás, volt az egész évad, habár nem akkora mértékben, mint az első. Kicsit ugyan kevesebb volt az igazi döntéshelyzet, elég lineáris volt a sztori, de ez szerintem azért volt így, mert Clem még mindig csak egy kislány, akit sodornak az események szóval ok volt ez így, sőt. A végén pedig lerázta magáról ezeket a láncokat és meghozta az első igazi szabad döntését. Én megöltem Kenny-t és beengedtem azt a családot, hát érdekes lesz az új évad. Remélem nem kell rá megint egy évet várni.
2014. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is kifejezetten szerettem ezt az évadot... Luke haláláig :"(

Amúgy az kifejezetten tetszett hogy a többi TellTale Games es játék egy véggel rendelkezik míg ennek öt is van... Úgy látszik ezt a kérdésemet még nem találták meg a Team Kenny-sek :D

2015. jan. 1. 01:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A francokat. Jane egyszerűen ki akarta csinálni Kennyt. Egy igazi önző gyökér volt, de nem hülye, és pontosan tudta, milyen állapotot ér el Kennynél, ha a baba halálhírével állít be. Ezzel akarta Clemet Kenny ellen fordítani, holott ez egy teljesen normális reakció volt Kenny részéről. Kenny az évad során gyakran túlzásba vitte a dolgokat és elég őrült volt a viselkedése, de annál az esetnél teljesen igaza volt. Ha valaki az én babámat ölné meg, biztos hogy ugyanazt csinálnám azzal, aki tette.


Nekem eszem ágában nem volt megölni Kennyt, és az endingeket nézve tökéletesen döntöttem. :)

2017. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!