Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims2 játékom eredeti...

Noncsicat kérdése:

A sims2 játékom eredeti mégsem indul, mi lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mikor win8-as volt a gépem hiba nélkül elindult játszhattam stb. De újra kellett tenni a gépet már win7-tel. Újra feltelepítettem az összeset. Behozza csinálhattam egy karaktert majd miután beköltözött egy házba 10 perc után eltűnik az egerem kurzolja, és egy kék háttér jön be hosszú szöveggel, majd az alján elszámol ötössével százig és újra indul. A másik fajta pedig szintén max 10 perc játékidő után fogja és kilép megjelenik a háttérképem minden és nem enged visszalépni sem pedig leállítani a játékot. Mit kellene csinálnom, hogy újra játszani tudjak? Ja és még valami. Mikor megnyitom és kihozza hogy mennyi kiegészítőm van ha nem kattintok gyorsan a játék indítására akkor kihozza hogy The sims2 Laucher működése leállt. Ez összefügghet? Mit tegyek? Help me, please

2014. dec. 28. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, azt kék halálnak hívják, vagyis végzetes hiba történt az operációs rendszer futtatásakor, ezért a rendszer összeomlott, a gép pedig próbálja menteni a menthetőt.


Ha asztalra dob ki és nem tudod leállítani, akkor Ctrl+Shift+Esc, Folyamatok, listázd memória szerint, majd ott kikeresed a sims2-t, jobb klikk, folyamat leállítása.


Indítás előtt a Sims2 ikonnál lépj be a tulajdonságokba, kompatibilitás, majd engedélyezz egy windows xp sp3 kompatibilitást futtatáskor.


Videokártyád drivere telepítve van és a legrissebb?

2014. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is a kék halálra gondoltam... De azt nemértettem, hogy miért csak akkor hozza ki ezt a kék képernyőt ha a Sims megvan nyitva? Szóval amikor csak a chrome-ot használom vagy az office-t akkor semmi problémám nincs vele...


A legfrissebb van mindből. Az volt az első, hogy ellenőriztem.


Átállítottam windows xp sp3 -ra... De ezt miért is kellett... Bocsi kb. annyira értek hozzá mint egy 5 éves...

2014. dec. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!