Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount and Blade Warban,...

Mount and Blade Warban, Dustum kán? (több lent)

Figyelt kérdés
Hűbéresküt fogadtam Dustum Kánnak és miután elfoglaltam az összes Khergit települést és vége lett a küldetésnek, akkor kilépett a seregből és egyik Khergit vásrosban vagy várban sincs. Az uraknál, ha meg szeretném kérdezni, akkor nincs a neve a többi uraság neve közt. Kocsmában az utazóknál sincs ott a neve. Szóval meg szeretném találni és felmondani a hűbéresküt.

2014. dec. 28. 19:13
 1/3 anonim válasza:
Egyébként nem Sanjar Kán eredetileg? Én így tudom, de a lényeg: Nyomj egy q-t és ott alul keress olyat hogy karakterek és ott próbáld meg megkeresni, ha nem jó akkor lehet csak zsoldos lettél...
2014. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Sanjar kán. Dustum kán, a trónkövetelő. És ott a Karakterekben is csak a birtokait mutassa, de azt nem, hogy hol van.
2014. dec. 28. 19:40
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor várni kell kicsit. Min mikor a legyőzött úr eltűnik egy időre.
2015. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!