Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Last of Us nagyon brutális...

A Last of Us nagyon brutális játék?

Figyelt kérdés

Érzékeny lelkületű, de sztoris játékokat kedvelő nőnek tudnátok ajánlani vagy inkább nem?

Szeretem az Assassins Creed, Tomb Raider, Final Fantasy, és hasonló játékokat.



2014. dec. 28. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha játszottál már the walking dead-del, és az bejött, akkor ezzel se lesz gond.
2014. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem mondanám annyira brutálisnak. A zombikat ha meglövöd, általában csak ilyen zöld trutyi folyik belőlük, hiába vannak elrohadva, a játék történetének szerves részét képező gomba teljesen ellepte a testük már, így nem nagyon látszanak a csontjaik/belső szerveik sem. Semmivel nem brutálisabb szerintem, mint a Tomb Raider, pláne mikor a hasán átszúrja a nyílvesszőt.


De viszont a sztorija elképesztően jó. Nagyon alaposan kidolgozott karakterek vannak benne, rettenet izgalmas, és szerintem egy nagyon nagy élményből maradsz ki, ha nem játszol vele. Szerintem még előny is, hogy nő vagy, mert a sztorija eléggé az érzelmek köré épít. Én mikor kijátszottam, kábé egy hétig hulla üzemmódban mászkáltam, a sztoriján gondolkodtam, Last of Usos háttérképeket kerestem, meg a Credits alatti zenét hallgattam :D


Ha szereted az ilyen sztoris játékokat, akkor a Walking Dead játékot, és a Wolf Among Ust is mindenképp nézd meg, azok is ilyenek.

2014. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyiból igen h remekül érzékelteti h milyen egy olyan világban élni aminek csontra kifogytak az erőforrásai.

Remekül bemutatja h ember az embernek menyire lesz farkasa ha nincs elég kaja, nincs gazdasági társadalmi rendszer...

Milyen úgy "élni" h minden golyó célba kell találjon mert ha nem és kifogysz gondban leszel.


Az egész hangulata olyan nyomasztó még a falra is ki volt írva néhol h "No Hope". Tehát nem az a szórakoztató fajta mész lösz megmented a világot játék.

2014. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát őszinte leszek, én sosem voltam olyan ember, aki szerette a lövöldözős / zombis játékokat. De ez a példány nagyon erősen megfogott.


A példajátékoka miket felhoztál velem is egyeznek, szóval szinte biztos, hogy tetszeni fog. A játék egy nagyon komplex és hihetetlenül kidolgozott, gyönyörű történetszálon fut, ami felülírja a lövöldözés minimális brutalitását.


Az egyetlen dolog ami mindenkinek kényelmetlen lehet, az az, hogy a játék tökéletes realizmussal adja át a főszereplők helyzetéről. Ellie, a 14 éves lány aki főszereplőnk mellé szegődik, például egy elképesztő jellemváltáson megy keresztül. (A sok halál, a fertőzöttek, meg is akarták erőszakolni, stb.)


A játék végére úgy érzed magad mintha egy harmadik barát lennél a két főszereplő mellett. Tizes skálán Tizenegyet adnék, elképesztő játék. :D

2015. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen konzolod van, de a Beyond Two Souls egy nagyon jó PS3 játék. Nem lövöldözős, nincs benne vér, nagyon jó a sztorija, és az egész kb. olyan mint egy interaktív film. :)
2015. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!