Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik Facebook-os online...

Létezik Facebook-os online Roxfort?

Figyelt kérdés

Olyat ahol házakba osztanak, lehet pontokat gyűjteni, beszélgetni másokkal. Akár órákra "járni". Feladatokat csinálni, stb. Nem fórumos hanem chat-es változatra gondoltam, facebook-on, nem külső oldalon. Létezik ilyen?

Vagy ha nem akkor külső oldalon van ilyen?? Köszi a segítséget.



2014. dec. 28. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A Pottermore oldal létezik, viszont angolul van, de nagyon jó, beoszt házba , ad egyedi varázs pálcát, és bevásárlólistával megveheted a roxforti könyveket, szóval nagyon profi, csak még nem lett lefordítva magyarrra! :)
2014. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú, arról hallottam már, és vajon le lesz fordítva magyarra? :)

Engem inkább a közösség érdekelne, ahol lehet beszélgetni, barátkozni hozzám hasonlókkal.

2014. dec. 29. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
háát, olyat nem ismerek sajnos, de ha beírod az internetbe hogy patrónus teszt magyarul, akkor egy csomót kifog adni! Bocsi, de csak ennyit tudok egyelőre mondani! :)
2014. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!